2006: II MIEJSCE W UHLSPORT CUP KRAKÓW 2015!!!!

Nasza drużyna podzielona była na dwie bardzo mocne drużyny. Pierwszy zespół nosił nazwę FASE a drugi Football Academy.

FASE zajęło w grupie pierwsze miejsce razem z Lechią Gdańsk. W ćwierćfinale nasi zawodnicy wygrali 3:1 z bardzo dobrą drużyną Spartą Zabrze. W meczu półfinałowym FASE pokonało 2:1 Parasol Wrocław. W wielkim finale nasz zespół grał ponownie z Lechią Gdańsk! Niestety tym razem musieliśmy uznać wyższość rywala i przegraliśmy 0:3. To był bardzo udany dla nas turniej i cenne doświadczenie! Zawodnikiem, który otrzymał wyróżnienie za świetny występ w turnieju okazał się Marcel Broniewski (strzelec 8 bramek).

FA w pierwszym dniu zagrało poniżej swoich możliwości. W każdym meczu mieliśmy dużą przewagę lecz marnowaliśmy mnóstwo sytuacji stuprocentowych i nasz zespół zajął 4 miejsce w grupie (dwie porażki i remis). Dzięki remisowi w grupie awansowaliśmy do finału B gdzie graliśmy o miejsca 13-20. W niedziele pechowo trafiliśmy na silną Legię Warszawa i mimo szybko strzelonej bramki przegraliśmy 4:1. W kolejnym spotkaniu wygraliśmy 3:0 z DAP Dębica. A w ostatnim meczu pechowo straciliśmy gola i ulegliśmy AS Pomorze 0:1. Podsumowując… z gry naszych chłopców można być zadowolonym ale musimy popracować nad „zimną głową” oraz skutecznością pod bramką rywala. Zawodnicy, którzy zostali wyróżnieni za bardzo dobry występ: Oktawian Wieliński oraz Maciej Tomiak! Brawo!

W turnieju wystąpiły 24 drużyny, wygrał zespół Lechii Gdańsk.

Jesteśmy z WAS bardzo dumni!

Skład FA:Tomiak Maciej, Klęk Konrad, Prajs Piotr, Bagiński Tobiasz, Kostyrka Marcel, Wieliński Oktawian, Korzeniewski Jakub, Skrzypczak Bruno, Wojtasiak Krzysztof, Jakubiak Olivier, Siara Marcin
Skład FASE:Turczyk Mateusz, Ponichter Xavi, Grodek Łukasz, Skobel Dawid, Broniewski Marcel, Pełczyński Jan, Misiejuk Jakub, Labocha Max, Tijewski Alex