NASI ZAWODNICY NA KADRZE WOJEWÓDZTWA

Trójka zawodników FASE wzięła udział w drugim meczu kadry Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej w roczniku 2001 rozegranego w Policach w ramach Pucharu Kazimierza Górskiego.

Jakub Sobeckirozegrał pełne spotkanie, podczas gdyBorys JałoszyńskiorazŁukasz Lewandowskipojawili się na boisku w drugiej połowie wygranego przez kadrę ZZPN 2:0 meczu z reprezentacją województwa kujawsko-pomorskiego.

Trener Adrian Jankowski od początku spotkania desygnował do gry naszego środkowego obrońcę Sobeckiego. Kuba nie tylko rozegrał spotkanie w pełnym wymiarze czasowym, ale zaliczył równieżdobry występ. Borys zagrał 17 minut na pozycji środkowego pomocnika,solidnie reprezentujac nasz klub. Łukasz wystapił w końcowym fragmencie spotkania i mógł zdobyć nawet bramkę, jednak arbiter w dobrej sytuacji dopatrzył się pozycji spalonej.Obie bramki dla kadry ZZPN zdobył Marcel Czajkowski z Pogoni Szczecin.

Gratulujemy trenerom i wszystkim zawodnikom dobrej gry orazkompletu punktów.

Tabela po dwóch seriach wygląda następująco:

1. WIELKOPOLSKI ZPN - 6 pkt
2. POMORSKI ZPN - 3 pkt
3. ZACHODNIOPOMORSKI ZPN - 3 pkt
4. KUJAWSKO-POMORSKIE - 0 pkt

W następnej kolejce ZZPN rozegra ważne spotkanie z zespołem Pomorskiego ZPN, a na wiosnętrzy spotkania rewanżowe.

Mamy nadzieję, że do trójki zawodników FASE dołączą kolejni nasi młodzi piłkarze!